Doskonałe warunki pracy i życia

W naszej firmie cenimy pracowników, dlatego oprócz stabilnego i legalnego zatrudnienia, oferujemy także komfortowe warunki bytowe – zakwaterowanie w funkcjonalnych mieszkaniach blisko miejsca pracy, sprawdzony i bezpieczny służbowy transport, a także zgodne z wszelkimi normami narzędzia pracy to nasze priorytety. Dbamy o naszych pracowników nie tylko w czasie ich pracy, ale także poza nią.

Kierując się zasadą, że zadowolony pracownik wykonuje swoją pracę lepiej, dbamy nie tylko o odpowiednie warunki pracy, ale także zapewniamy godne warunki bytowe.

W pracy przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, dlatego otrzymasz od nas wysokiej jakości narzędzia pracy oraz odzież ochronną. Ponadto przestrzegamy wszelkich przepisów dotyczących BHP na miejscu pracy, a także Twojego czasu pracy – z nami nie pracujesz nielegalnie, bez umowy i ponad swoje siły.

Dodatkowo dla swoich pracowników przygotowujemy bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, w komfortowych warunkach, tak abyś nasi pracownicy mogli doskonale wypocząć po pracy. Dzięki takiemu systemowi szanujemy nie tylko Twoje pieniądze, ale i czas, gdyż nie musisz martwić się o dojazd do pracy.

Bezpieczeństwo i komfort zapewniamy także w trasie – nasze służbowe samochody regularnie przechodzą przegląd i bieżące naprawy, a przy tym dbamy, aby były to nowoczesne modele średniej klasy.

mieszkanie-dla-pracownika
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.