Kariera w naszej firmie

Zapewne znalazłeś już wśród naszych propozycji ofertę pracy dla siebie, ale być może masz w głowie jeszcze sporo pytań. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy i bez problemu rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Możesz się z nami skontaktować w wygodny dla siebie sposób: telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej siedzibie.

Rekrutacja w naszej firmie przebiega w sposób szybki i kompleksowy – wystarczy, że wypełnisz prosty formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Szanujemy Twój czas, dlatego wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu o ustalonej porze.

Wspólnie z Tobą stawiamy pierwsze kroki w pracy, dlatego też otrzymasz od nas profesjonalne narzędzia pracy, zgodne z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Nie musisz także martwić się przejazdem – gwarantujemy transport do Niemiec i Polski. Za dodatkowym wynagrodzeniem możesz także sam zasiąść za kierownicą naszych służbowych samochodów.

Zapewne zauważyłeś, że oferowane przez nas wynagrodzenie podawane jest w pewnej skali. Dlaczego? Twoja pensja uzależniona jest przede wszystkim od posiadanych kwalifikacji i uprawnień. Chcemy doceniać wieloletnich specjalistów, oferując im wyższe stawki, ale także zmotywować do pracy i rozwoju także tych mniej doświadczonych zawodowo – dlatego gwarantujemy stabilne i uczciwe wynagrodzenie, a także możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Drugi czynnik, który wpływa na wysokość Twojego wynagrodzenia to niemiecka klasa podatkowa, przypisana zgodnie z niemieckim prawem.

Niezależnie od miejsca pracy i stanowiska każdemu z pracowników oferujemy uczciwe warunki pracy – pełny wymiar godzinowy i legalną niemiecką umowę, wszystkie świadczenia zdrowotne i socjalne, a także bezpłatne zakwaterowanie i wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Ponadto pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności.


ricardo-gomez-angel-sYK-jN0sKBY-unsplash
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.