Niemiecka umowa o pracę

ART Bau GmbH to niemiecka firma zatrudniająca polskich pracowników na terenie Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie oparte na stabilnej umowie o pracę. Co to oznacza w praktyce? Uczciwą posadę zgodną z niemieckim kodeksem pracy oraz wszelkimi benefitami i obowiązkowymi świadczeniami.

ART Bau to niemiecka firma, zatrudniająca polskich specjalistów, dlatego działamy w ramach niemieckich przepisów prawnych, to zaś sprawia, że swoim pracownikom oferujemy zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ w takiej umowie jasno i wyraźnie zapisane są wszelkie warunki pracy: tygodniowy wymiar pracy, ustalenia dotyczące wypłaty wynagrodzenia za czas niezdolności do pracy (Krankheit), wysokość wynagrodzenia (Gehalt), zapisy regulujące kwestie urlopu (Urlaub) czy warunki wypowiedzenia (Kundigung).

Ponadto niemiecka umowa o pracę umożliwia otrzymywanie dodatkowych benefitów, a także otrzymanie minimalnej niemieckiej emerytury zaledwie po 5 przepracowanych latach.

niemiecka-umowa-o-prace
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.