Praca na budowie w Niemczech

ART Bau GmbH to niemiecka firma zatrudniająca polskich fachowców

ART Bau GmbH to niemiecka firma, która zatrudnia najlepszych w swojej dziedzinie polskich fachowców, dzięki czemu możemy poszczycić się jakością na najwyższym poziomie. Znajomość rynku, wiarygodność, rzetelność, a także wiedza i doświadczenie to to, co wyróżnia nas na rynku i sprawia, że wciąż prężnie się rozwijamy.

Chcę pracować w Art Bau GmbH - proszę o kontakt:

Praca na budowie w Niemczech
Praca na budowie

Praca na budowie w Niemczech

ART Bau GmbH to połączenie pasji do pracy i szacunku do ludzi. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Byliśmy świadkami różnych zmian na rynku pracy, dostosowywaliśmy się do niego, aby być najlepsi w swej branży, ale przez te wszystkie lata nie zmieniliśmy jednego – profesjonalizmu.

Jako niemiecka firma jesteśmy symbolem solidności, uczciwości i kompetencji. Doceniamy specjalistów, którzy często nie mogą znaleźć zatrudnienia na rodzimym rynku. Rozumiemy potrzeby polskich pracowników i niemiecki rynek, co sprawia, że gwarantujemy stałe zatrudnienie na najlepszych warunkach.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy do podnoszenia jakości, ale także rozwoju naszych pracowników poprzez różnorodne szkolenia i warsztaty. W ART Bau GmbH wiemy, że wysoka jakość pracy niesie za sobą godne zarobki i warunki bytowe, dlatego oferujemy pracę na możliwie najatrakcyjniejszych zasadach. Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, dlatego dbamy o to, aby nasza marka była wyróżnieniem dla naszych pracowników i stała się symbolem.

Jeżeli szukasz solidnej i doświadczonej firmy i chcesz pracować na najwyższym poziomie – jesteś w najlepszym miejscu!

Oferty pracy w Niemczech

Szukasz pracy?
Zgłoś się do Art Bau GmbH

Współczesny rynek pracy może być pełen niespodzianek, dlatego już dziś postaw na sprawdzonego partnera, który zagwarantuje ci zatrudnienie na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i rzetelność zarówno w warunkach pracy, jak i wynagradzania.

Stabilna praca w Niemczech

Jako specjaliści w swojej branży zatrudniamy profesjonalnych fachowców, których cenimy za ich kompetencje. Dlatego też oferujemy stabilne i wieloletnie zatrudnienie w Niemczech. Rozumiemy, jak ważne współcześnie jest stałe zatrudnienie i ustabilizowany dochód, dlatego nie proponujemy pracy dorywczej ani krótkoterminowej, bo wiemy, że dobry pracownik jest na wagę złota.

Niemiecka umowa o pracę

ART Bau GmbH to niemiecka firma zatrudniająca polskich pracowników na terenie Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie oparte na stabilnej umowie o pracę. Co to oznacza w praktyce? Uczciwą posadę zgodną z niemieckim kodeksem pracy oraz wszelkimi benefitami i obowiązkowymi świadczeniami.

Liczne benefity dla Ciebie i rodziny

Niemiecka umowa o pracę skutkuje szerokim wachlarzem benefitów zarówno dla pracownika, jak i jego najbliższych. Ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, Kindergeld czy regularne zjazdy do kraju, to tylko nieliczne przykłady dobrych praktyk.

Doskonałe warunki pracy i życia

W naszej firmie cenimy pracowników, dlatego oprócz stabilnego i legalnego zatrudnienia, oferujemy także komfortowe warunki bytowe – zakwaterowanie w funkcjonalnych mieszkaniach blisko miejsca pracy, sprawdzony i bezpieczny służbowy transport, a także zgodne z wszelkimi normami narzędzia pracy to nasze priorytety. Dbamy o naszych pracowników nie tylko w czasie ich pracy, ale także poza nią.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.