Oferty pracy w Niemczech

W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy naszej firmy. Pamiętaj, że ART Bau GmbH profesjonalnie i uczciwie traktuje swoich pracowników, dlatego znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje, ale nie znajdziesz żadnych ukrytych warunków czy dopisków drobnym drukiem. Nasze oferty pracy są jasne, klarowne, a przy tym gwarantują legalne zatrudnienie i zadowalające zarobki.

Jeżeli jakaś oferta pracy cię zainteresowała – nie zwlekaj, wyślij swoje zgłoszenie już teraz. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji możesz się z nami skontaktować w wygodny dla siebie sposób.

Niebieskim kolorem oznaczono zawody, w których zatrudnienie gwarantuje ART. Baumanagament, natomiast czerwonym – firma ART Bau GmbH.

Chcę pracować w Art Bau GmbH - proszę o kontakt:

Praca na budowie w Niemczech

Elektryk – Niemcy

Niemcy
2000 - 2800 € /miesiąc
język niemiecki w stopniu minimum podstawowym

Dociepleniowiec – Niemcy

Niemcy
2100 - 2800 € /miesiąc
język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Tapeciarz – Niemcy

Niemcy
2200 - 2900 € /miesiąc
język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Malarz - Niemcy

Niemcy
2000 - 2600 € /miesiąc
język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Szukasz pracy?
Zgłoś się do Art Bau GmbH

Współczesny rynek pracy może być pełen niespodzianek, dlatego już dziś postaw na sprawdzonego partnera, który zagwarantuje ci zatrudnienie na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i rzetelność zarówno w warunkach pracy, jak i wynagradzania.

Doskonałe warunki pracy i życia

W naszej firmie cenimy pracowników, dlatego oprócz stabilnego i legalnego zatrudnienia, oferujemy także komfortowe warunki bytowe – zakwaterowanie w funkcjonalnych mieszkaniach blisko miejsca pracy, sprawdzony i bezpieczny służbowy transport, a także zgodne z wszelkimi normami narzędzia pracy to nasze priorytety. Dbamy o naszych pracowników nie tylko w czasie ich pracy, ale także poza nią.

Liczne benefity dla Ciebie i rodziny

Niemiecka umowa o pracę skutkuje szerokim wachlarzem benefitów zarówno dla pracownika, jak i jego najbliższych. Ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, Kindergeld czy regularne zjazdy do kraju, to tylko nieliczne przykłady dobrych praktyk.

Niemiecka umowa o pracę

ART Bau GmbH to niemiecka firma zatrudniająca polskich pracowników na terenie Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie oparte na stabilnej umowie o pracę. Co to oznacza w praktyce? Uczciwą posadę zgodną z niemieckim kodeksem pracy oraz wszelkimi benefitami i obowiązkowymi świadczeniami.

Stabilna praca w Niemczech

Jako specjaliści w swojej branży zatrudniamy profesjonalnych fachowców, których cenimy za ich kompetencje. Dlatego też oferujemy stabilne i wieloletnie zatrudnienie w Niemczech. Rozumiemy, jak ważne współcześnie jest stałe zatrudnienie i ustabilizowany dochód, dlatego nie proponujemy pracy dorywczej ani krótkoterminowej, bo wiemy, że dobry pracownik jest na wagę złota.