Doskonałe warunki pracy i życia

W naszej firmie cenimy pracowników, dlatego oprócz stabilnego i legalnego zatrudnienia, oferujemy także komfortowe warunki bytowe – zakwaterowanie w funkcjonalnych mieszkaniach blisko miejsca pracy, sprawdzony i bezpieczny służbowy transport, a także zgodne z wszelkimi normami narzędzia pracy to nasze priorytety. Dbamy o naszych pracowników nie tylko w czasie ich pracy, ale także poza nią.

Kierując się zasadą, że zadowolony pracownik wykonuje swoją pracę lepiej, dbamy nie tylko o odpowiednie warunki pracy, ale także zapewniamy godne warunki bytowe.

W pracy przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, dlatego otrzymasz od nas wysokiej jakości narzędzia pracy oraz odzież ochronną. Ponadto przestrzegamy wszelkich przepisów dotyczących BHP na miejscu pracy, a także Twojego czasu pracy – z nami nie pracujesz nielegalnie, bez umowy i ponad swoje siły.

Dodatkowo dla swoich pracowników przygotowujemy bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, w komfortowych warunkach, tak abyś nasi pracownicy mogli doskonale wypocząć po pracy. Dzięki takiemu systemowi szanujemy nie tylko Twoje pieniądze, ale i czas, gdyż nie musisz martwić się o dojazd do pracy.

Bezpieczeństwo i komfort zapewniamy także w trasie – nasze służbowe samochody regularnie przechodzą przegląd i bieżące naprawy, a przy tym dbamy, aby były to nowoczesne modele średniej klasy.