Kariera w naszej firmie

Zapewne znalazłeś już wśród naszych propozycji ofertę pracy dla siebie, ale być może masz w głowie jeszcze sporo pytań. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy i bez problemu rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Możesz się z nami skontaktować w wygodny dla siebie sposób: telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej siedzibie.

Rekrutacja w naszej firmie przebiega w sposób szybki i kompleksowy – wystarczy, że wypełnisz prosty formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Szanujemy Twój czas, dlatego wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu o ustalonej porze.

Wspólnie z Tobą stawiamy pierwsze kroki w pracy, dlatego też otrzymasz od nas profesjonalne narzędzia pracy, zgodne z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Nie musisz także martwić się przejazdem – gwarantujemy transport do Niemiec i Polski. Za dodatkowym wynagrodzeniem możesz także sam zasiąść za kierownicą naszych służbowych samochodów.

Zapewne zauważyłeś, że oferowane przez nas wynagrodzenie podawane jest w pewnej skali. Dlaczego? Twoja pensja uzależniona jest przede wszystkim od posiadanych kwalifikacji i uprawnień. Chcemy doceniać wieloletnich specjalistów, oferując im wyższe stawki, ale także zmotywować do pracy i rozwoju także tych mniej doświadczonych zawodowo – dlatego gwarantujemy stabilne i uczciwe wynagrodzenie, a także możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Drugi czynnik, który wpływa na wysokość Twojego wynagrodzenia to niemiecka klasa podatkowa, przypisana zgodnie z niemieckim prawem.

Niezależnie od miejsca pracy i stanowiska każdemu z pracowników oferujemy uczciwe warunki pracy – pełny wymiar godzinowy i legalną niemiecką umowę, wszystkie świadczenia zdrowotne i socjalne, a także bezpłatne zakwaterowanie i wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Ponadto pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności.