Liczne benefity dla Ciebie i rodziny

Niemiecka umowa o pracę skutkuje szerokim wachlarzem benefitów zarówno dla pracownika, jak i jego najbliższych. Ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, Kindergeld czy regularne zjazdy do kraju, to tylko nieliczne przykłady dobrych praktyk.

Wyjazd do pracy za granicę może wiązać się z pewnymi niepewnościami i obawami, szczególnie dotyczącymi naszych bliskich. ART Bau jednak to przede wszystkim ludzie, którzy dbają o dobre relację i rodziny swoich pracowników.

Dzięki zatrudnieniu na niemiecką umowę o pracę nasi pracownicy mają możliwość otrzymywania dodatkowych świadczeń, m.in. Kindergeld, czyli zasiłek na dzieci wypłacany do czasu ukończenia przez dziecko 18. roku życia (a przy dalszej nauce nawet do 25.). Obecna stawka Kindergeld wynosi 219 euro na pierwsze i drugie dziecko.

Wiemy jednak, że pieniądze, choć niezbędne, nie są najważniejsze w życiu, dlatego oprócz nich dbamy także o relacje rodzinne naszych pracowników zapewniając im regularne powroty do kraju, a także możliwość dodatkowego niemieckiego zdrowotnego ubezpieczenia swoich najbliższych.

Nasza współpraca będzie zapewne dla Ciebie sukcesem, na którym możesz jeszcze więcej zarobić – poleć nas kolejnemu kandydatowi na pracownika i otrzymaj premię 250 euro!