Stabilna praca w Niemczech

Jako specjaliści w swojej branży zatrudniamy profesjonalnych fachowców, których cenimy za ich kompetencje. Dlatego też oferujemy stabilne i wieloletnie zatrudnienie w Niemczech. Rozumiemy, jak ważne współcześnie jest stałe zatrudnienie i ustabilizowany dochód, dlatego nie proponujemy pracy dorywczej ani krótkoterminowej, bo wiemy, że dobry pracownik jest na wagę złota.

ART Bau to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, a nie agencja pracy tymczasowej, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować ci długoterminowe zatrudnienie na korzystnych warunkach. Działamy w szeroko pojętej branży budowlanej, która oferuje zatrudnienie przez 365 dni w roku, niezależnie od pogody czy sezonu.

Fakt, że jesteśmy niemiecką firmą o ugruntowanej pozycji sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby współczesnego rynku budowlanego i pracy, a przy tym dbamy o swoich pracowników, tak aby chcieli z nami zostać na lata. Wiemy też, że zdobywając u nas kolejne lata doświadczeń i doskonaląc swoje umiejętności, staniesz się pracownikiem konkurencyjnym, za którego jesteśmy w stanie dobrze zapłacić.

W dobie współczesnych problemów wiemy również, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i niezachwiane poczucie pewności zatrudnienia, dlatego nie oferujemy prac jednorazowych czy sezonowych, ale ciągłą i ustabilizowaną pracę zarobkową.